Košarkaši Mege poraženi od Budućnosti u 12. kolu ABA lige
Košarkaši Mege poraženi su večeras u Podgorici od ekipe Budućnosti rezultatom 100:82 (31:19, 22:19, 22:20, 25:24) u meču 12. kola grupe B ABA lige.
- 26 Decembar, 2025
- 5 months ago
Foto: Tanjug
Najefikasniji u ekipi Mege bili su Bogoljub Marković i Savo Drezgić sa po 14 postignutih poena.
Asim Đulović je ubacio 11 poena, dok su Kajrel Luk i Abdramane Sibi postigli po 10.
U redovima Budućnosti istakao se Aksel Butej sa 20 poena, dok je Rašid Sulajmon postigao 19.
Nikola Tanasković ubacio je 13 poena, Flečer Megi 12, a Đorđije Jovanović 11 poena.
Budućnost se nalazi na drugom mestu na tabeli grupe B ABA lige sa devet pobeda i dva poraza, a Mega je na sedmoj poziciji sa učinkom 3-8.
Mega će u sledećem kolu, 5. januara, dočekati Beč, dok je Budućnost slobodna.
Izvor: Tanug
Najnovije vesti
Kajsije preplavile tezge na Zelenoj pijaci
- 25 Jun, 2026
- 41 minuta ranije
Saveti lekara za bezbednije podnošenje letnjih vrućina
- 25 Jun, 2026
- 42 minuta ranije
U Privrednoj komori Srbije održana konferencija Serbia Goes Green
- 25 Jun, 2026
- 48 minuta ranije
Železničar sačuvao lidera odbrane: Milikić produžio saradnju
- 25 Jun, 2026
- 2 sati ranije
