Danilović i Sje u polufinalu turnira u Montrealu u dubl konkurenciji
Srpska teniserka Olga Danilović i Su-Vej Sje iz kineskog regiona Tajvan plasirale su se u polufinale WTA turnira u Montrealu u konkurenciji dublova.
- 03 Avgust, 2025
- 10 months ago
Foto: AP Photo/Joanna Chan
Danilović i Sje su u četvrtfinalu pobedile Kineskinju Hanju Guo i Ruskinju Aleksandru Panovu 6:2, 6:7 (5:7), 10:5.
Danilović i Sje će u polufinalu igrati sa protiv Koko Gof (SAD) i Mekartni Kesler (SAD) koje su savladale Barboru Krejčikovu (Češka) i Jelenu Ostapenko (Letonija) rezultatom 6:4, 3:6, 10:7.
WTA turnir u Montrealu se igra za nagradni fond od 5.152.599 američkih dolara.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Predsednik Vučić u Inđiji sa građanima koji pešače na skup: Izbori će uskoro, biće mnogo teški...
- 26 Jun, 2026
- 6 minutes from now
Ministarstvo kulture ove godine ulaže 14.950.000 dinara u Belu Crkvu
- 26 Jun, 2026
- 18 minuta ranije
Najbolji troskok Ivane Španović na otvorenim borilištima – 14,25 metara na mitingu u Zagrebu
- 26 Jun, 2026
- 1 hour ago
Đoković pobedio Pola u egzibicionom meču u Londonu
- 26 Jun, 2026
- 2 sati ranije
