Nemački košarkaš Ajzak Bonga ostaje u Partizanu i naredne sezone
Nemački košarkaš Ajzak Bonga ostaje u Partizanu i sledeće sezone, saopštio je predsednik kluba Ostoja Mijailović.
- 30 Jun, 2025
- 11 months ago
Foto: KK Partizan / Dragana Stjepanović
."Naš broj 17, Ajzak Bonga, ostaje u Partizanu! Crno-bela priča se nastavlja", stoji u objavi Mijailovića na društvenoj mreži "X".
Naš broj 17, Ajzak Bonga, ostaje u Partizanu!
— Ostoja Mijailovic (@Ostoja1945) June 30, 2025
Crno-bela priča se nastavlja! 🖤🤍
Klub je potvrdio da će Bonga ostati do juna 2027. godine.
Prethodnih dana mediji su pisali da su za angažovanje Bonge zainteresovani Efes i Valensija, ali posle objave predsednika Partizana jasno je da će svetski šampion sa Nemačkom i naredne sezone nositi "crno-beli" dres.
Bonga (25) je prethodne sezone u Evroligi imao u proseku 7,7 poena, 4,5 skokova i 1,1 asistenciju. Sa klubom je osvojio ABA ligu i Superligu.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 24 Jun, 2026
- 2 hours from now
OB Pančevo: Bolji uslovi za boravak pacijenata u Očnoj bolnici
- 24 Jun, 2026
- 2 hours from now
Mali:Javni dug Srbije 43,7% BDP, dobra fiskalna politika glavni alat u kriznim vremenima
- 24 Jun, 2026
- 1 hour ago
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna želim da čujem građane,da zajedno gradimo budućnost Srbije
- 24 Jun, 2026
- 1 hour ago
