Novak Đoković okončao saradnju sa Endijem Marijem
Najbolji srpski teniser Novak Đoković saopštio je da je završio saradnju sa britanskim trenerom Endijem Marijem.
- 13 Maj, 2025
- 1 godina ranije
AP Photo/Manu Fernandez
Đoković se na društvenim mrežama zahvalio Mariju na saradnji.
"Hvala, treneru Endi, na svom napornom radu, zabavi i podršci u poslednjih šest meseci na i van terena. Zaista sam uživao u zajedničkom produbljivanju našeg prijateljstva", napisao je Đoković na društvenim mrežama.
Đoković i Marej su sarađivali u prethodnih šest meseci. Đoković je trenutno šesti teniser sveta.
"Hvala Novaku na neverovatnoj prilici da radimo zajedno i hvala njegovom timu za naporan rad u poslednjih šest meseci. Želim Novaku sve najbolje u nastavku sezone", saopštio je Marej, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).
Đoković se trenutno u Beogradu priprema za nastavak sezone.
Srpski teniser će od 18. do 24. maja igrati na ATP turniru u Ženevi, a potom će nastupiti na Rolan Garosu, koji je na programu od 25. maja do 8. juna.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Predsednik Vučić pozvao građane na skup 27. juna u Beogradu; "Mi smo jedna porodica"
- 23 Jun, 2026
- 1 hour from now
Predsednik Vučić: Na predstojećem skupu ispred Skupštine roboti će igrati uz harmoniku
- 23 Jun, 2026
- 1 hour from now
Budući srednjoškolci danas i sutra popunjavaju liste želja
- 23 Jun, 2026
- 54 minutes from now
Deo Omoljice bez vode
- 23 Jun, 2026
- 39 minutes from now
