Vipotnik i Ristić u Banjaluci uz "orlove"
- 20 Jun, 2024
- 2 godina ranije
Ministar za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske Bojan Vipotnik sastao se danas u Banjaluci sa ministrom informisanja i telekomunikacija Srbije Dejanom Ristićem.
Vipotnik i Ristić zajedno u Parku Mladen Stojanović gledaju utakmicu Evropskog prvenstva u fudbalu između Srbije i Slovenije.
Izvor: lat.rtrs.tv
Sledeća vest
Toplo vreme opasno po zdravlje
Najnovije vesti
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 23 Jun, 2026
- 4 sati ranije
Nagrada za trud i uspeh, najbolji đaci Pančeva na ekskurziji,
- 23 Jun, 2026
- 4 sati ranije
Čudo iz Pančeva: Dunja Stanojević osvojila pet medalja na Svetskom prvenstvu
- 23 Jun, 2026
- 4 sati ranije
Maja Gojković: Podrška ženskom preduzetništvu ostaje naš prioritet
- 23 Jun, 2026
- 5 sati ranije
