Vipotnik i Ristić u Banjaluci uz "orlove"
- 20 Jun, 2024
- 1 godina ranije
Ministar za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske Bojan Vipotnik sastao se danas u Banjaluci sa ministrom informisanja i telekomunikacija Srbije Dejanom Ristićem.
Vipotnik i Ristić zajedno u Parku Mladen Stojanović gledaju utakmicu Evropskog prvenstva u fudbalu između Srbije i Slovenije.
Izvor: lat.rtrs.tv
Sledeća vest
Toplo vreme opasno po zdravlje
Najnovije vesti
Prvo iznenađenje na Mundijalu: Katar u 90+4. minutu do boda protiv Švajcarske
- 13 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Košarkaši Bešiktaša "brejkom" poveli protiv Fenerbahčea u finalu turskog šampionata
- 13 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Predsednik Vučić poslao VAŽNU PORUKU
- 13 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Miloš Cvjetićanin poražen na Glorijevom kik-boks spektaklu u Roterdamu
- 13 Jun, 2026
- 10 sati ranije
