Zvaničnici položili vence na Groblju oslobodilaca Beograda povodom Dana pobede
Povodom obeležavanja Dana pobede nad fašizmom u Drugom svetskom ratu predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić, ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski, kao i ruski ambasador u Beogradu Aleksandar Bocan Harčenko položili su danas vence u Spomen kompleksu "Groblje oslobodilaca Beograda".
- 09 Maj, 2025
- 1 godina ranije
Vence su potom položili i predstavnici grada Beograda, okupljeni građani, među kojima i predstavnici studenata koji žele da uče, koji od 6. marta borave u Pionirskom parku.
Zvaničnici, kao i predstavnici diplomatskog kora i brojni građani, kod spomenika "Večna vatra", u istom spomen kompleksu, položili su ruže, a zatim i vence na Spomenik crvenoarmejcu.
Sledeća vest
Duboka bara bez vode
Najnovije vesti
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 24 Jun, 2026
- 1 hour from now
OB Pančevo: Bolji uslovi za boravak pacijenata u Očnoj bolnici
- 24 Jun, 2026
- 1 hour from now
Danas u Subotici počinje 44. „Vojvođanska omladinska zlatna rukavica“ u boksu
- 24 Jun, 2026
- 50 minuta ranije
Mali:Javni dug Srbije 43,7% BDP, dobra fiskalna politika glavni alat u kriznim vremenima
- 24 Jun, 2026
- 2 sati ranije
