Mali u Vašingtonu sa Ričardom Grenelom: Nastavljamo da radimo zajedno
- 26 April, 2025
- 1 godina ranije
Prvi potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali sastao se u petak u Vašingtonu sa izaslanikom američkog predsednika za specijalne misije Ričardom Grenelom. "Uvek je lepo videti starog prijatelja Ričarda Grenela, ovog puta u Vašingtonu, u Kenedi centru. Nastavljamo da radimo zajedno!", objavio je Mali na instagramu. Ministar Mali učestvuje na prolećnom zasedanju MMF-a i Svetske banke u Vašingtonu, koje se održava od 21. do 26. aprila.
Najnovije vesti
Pavle Popović najbolji bokser 44. „Vojvođanske omladinske zlatne rukavice“
- 28 Jun, 2026
- 1 hour ago
Adriana Vilagoš druga na mitingu Dijamantske lige u Parizu
- 28 Jun, 2026
- 1 hour ago
Fudbaleri Srbije napredovali za tri mesta na najnovijoj FIFA rang listi
- 28 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Vrač iz Gane: Zelenorotska ostrva će eliminisati Argentinu sa Mundijala
- 28 Jun, 2026
- 2 sati ranije
