Brnabić: Pozivam sve na skup u subotu, da pokažemo da nećemo da damo nikome Srbiju
Predsednica Narodne Skupštine Ana Brnabić pozvala je sve građane da dođu na skup u Beograd 12. aprila i da se tog dana pokaže da nećemo dati Srbiju nikome i da će ona pobediti sve.
- 08 April, 2025
- 1 godina ranije
"Molim ljude da dođu, da smo svi skupa 12. aprila, u subotu na skupu 'Ne damo Srbiju', da pokažemo da nećemo nikome da damo Srbiju i da će Srbija pobediti ovo sve. Da je dosta terora, da je dosta maltretiranja, da je dosta iživljavanja, da idemo dalje, da se Srbija vraća sebi, miru, stabilnosti i svojim pobedama", rekla je Brnabić gostujući na TV Pink.
Ona je dodala da će u petak uveče biti dočakani u Beograd studenti iz Novog Sada ali i građani sa Kosova i Metohije, koji su krenuli u Beograd, kako bi došli na skup.
"Imamo mnoge drugih lepih stvari u petak. Tako da ja sam tamo svakako sva tri dana i raduje me što ću moći da pričam sa ljudima i o mnogim stvarima koji ih muče i da razmenimo svakako mišljenje o svemu onome što nam se dešava", rekla je Brnabić.
Najnovije vesti
Uahbi: Maroko je ušao u novu dimenziju, moramo da verujemo da možemo do titule
- 25 Jun, 2026
- 11 minuta ranije
Barbarez objasnio reakciju Džeka, pa poručio: Mali smo, ali nas ima, slavićemo sedam dana kad se vratimo
- 25 Jun, 2026
- 15 minuta ranije
Nejmar: Plakao sam u svlačionici, zahvalan sam Bogu što mogu da pomognem Brazilu
- 25 Jun, 2026
- 30 minuta ranije
Madona se preselila u London
- 25 Jun, 2026
- 37 minuta ranije
