Druga Kovinska regata ove godine do Kanjiže
Turistička organizacija opštine Kovin ove godine organizovaće drugu po redu manifestaciju „Kovinska regata 2025“. Manifestacija će početi i ove godine 27.jula, ploviće se do Kanjiže a sve detaljinije informacije o prijavljivanju i samoj regati mogu se pronaćina sajtu Turističke organizacije opštine Kovin.
- 28 Februar, 2025
- 1 godina ranije
Turistička organizacije opštine Kovin prošle godine je organizovala po prvi put manifestaciju Kovinska regata na kojoj je učestovovalo 25 plovila. Ruta je išla preko kanala Dunav Tisa Dunav do Zrenjanina. Ove godine u planu je da se plovi do Kanjiže, rekla je za RTV Pančevo Divna Kirilov – Turistička organizacija opštine Kovin.
Učesnici regate ove godine ploviće Dunavom i Tisom, a sama regata trajaće dve nedelje, naglašavaju u Turističkoj organizaciji Kovin.
Posetioci 46. Međunarodnog sajma turizma imali su prilike da se na štandu Turističke organizacije opštine Kovin upoznaju sa ovom manifestacije i da dobiju sve neophodne informacije o novom događaju koji promoviše opštinu Kovin i njene potencijale.
Najnovije vesti
Ivana Španović osvojila osmo mesto u troskoku na Evropskom prvenstvu
- 13 Avgust, 2026
- 4 sati ranije
Fudbaleri Borca iz Banjaluke posle penala do plej-ofa za Ligu konferencije
- 13 Avgust, 2026
- 4 sati ranije
Odbojkašice Srbije u prijateljskom meču u Beogradu pobedile Češku
- 13 Avgust, 2026
- 5 sati ranije
Đoković odradio prvi trening u Sinsinatiju VIDEO
- 13 Avgust, 2026
- 5 sati ranije
