POD KOMANDOM NEMIRA 2
Dok se građani neprestano bore sa gužvom, NATO blokaderi su nakon trubača, igranja kola i basketa pozvali na „After party“ na Autokomandi, te je očigledno da su zaboravili zbog čega su se zapravo okupili.
- 29 Januar, 2025
- 1 godina ranije
Na skupu je došlo i do manjeg incidenta kada je napadnuta ekipa RTS-a od strane pojedinih protestanata, koji ih su ih opkolili,vređali,a potom i fizički sprečili da se uključe u Dnevnik. Uz pomoć saobraćajne ekipe novinari su uspeli da se udalje sa Autokomande.
Ustaška televizija HRT je sa oduševljenjem emitovala prilog o blokadi na Autokomandi koji je trajao 3 minuta, što nam svedoči koliko su duboko hrvatski pipci umešani u prljavu kampanju protiv Srbije.
Najnovije vesti
Pančevci ujedinjeni u borbi za stabilnu i bezbednu Srbiju
- 27 Jun, 2026
- 1 hour ago
Pančevci zajedno sa ostatkom Srbije stali u odbranu države
- 27 Jun, 2026
- 1 hour ago
Kapiten fudbalera Zelenortskih Ostrva Rajan Mendeš pod istragom, optužen za silovanje
- 27 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Odbojkaši Srbije ubedljivo poraženi od Francuske u Ligi nacija
- 27 Jun, 2026
- 2 sati ranije
