U Vršcu rođena prva beba u 2025.
- 03 Januar, 2025
- 1 godina ranije
Danas je u porodilištu Opšte bolnice Vršac rođena prva beba. Jutros u 8:22 majka Jasminka Murgić iz Uljme na svet je donela zdravu devojčicu, tešku 3100 grama i dugačku 53 centimetra. Majci i prvorođenoj bebi Grad Vršac čestita i želi puno sreće i zdravlja u nadi da će ovo biti početak još jedne blagorodne godine što se tiče rađanja dece. Kako tradicija nalaže, nakon izlaska iz porodilišta, prvoj bebi pripada novčani ček u vrednosti od 100.000 dinara kao i poklon koji će porodici uručiti predstavnici lokalne samouprave.
Sledeća vest
Novi ultrazvuk za najmlađe u Alibunaru
Najnovije vesti
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 24 Jun, 2026
- 56 minutes from now
OB Pančevo: Bolji uslovi za boravak pacijenata u Očnoj bolnici
- 24 Jun, 2026
- 41 minutes from now
Počela 16. Međunarodna Regata „Vode Vojvodine“
- 24 Jun, 2026
- 11 minuta ranije
Četrdeset medalja za AK Tamiš na atletskom mitingu u Vršcu
- 24 Jun, 2026
- 15 minuta ranije
