Lažomer: Opoziciha večito iskorišćava decu
- 08 Januar, 2025
- 1 godina ranije
Bila jednom jedna opozicija u Srbiji, sećate se, koja je tako brinula za najmlađe, njihovu bezbednost, a koja je posle velike tragedije u OŠ Vladislav Ribnikar, izgleda patila više od samih roditelje nastradale dece. I večito je iskorišćavala decu kako njoj odgovara, u političkr svrhe. Na žalost nije bila-ta opozicija zaista postoji i pitamo se dokle će ovo da rade?
Sledeća vest
Zahtevi opozicije-vrzino kolo
Najnovije vesti
Poznati svi rivali Železničara na pripremama u Sloveniji
- 25 Jun, 2026
- 1 hour ago
Na Vidovdan prikaz novih sredstava Vojske Srbije na aerodromu Batajnica i Pasuljanskim livadama
- 25 Jun, 2026
- 1 hour ago
Predsednik Vučić izrazio saučešće porodicama stradalih u Venecueli
- 25 Jun, 2026
- 2 sati ranije
