Vršac: Prva beba devojčica
- 03 Januar, 2025
- 1 godina ranije
Danas je u porodilištu Opšte bolnice Vršac rođena prva beba.
Jutros u 8:22 majka Jasminka Murgić iz Uljme na svet je donela zdravu devojčicu, tešku 3100 grama i dugačku 53 centimetra.
Majci i prvorođenoj bebi Grad Vršac čestita i želi puno sreće i zdravlja u nadi da će ovo biti početak još jedne blagorodne godine što se tiče rađanja dece.
Kako tradicija nalaže, nakon izlaska iz porodilišta, prvoj bebi pripada novčani ček u vrednosti od 100.000 dinara kao i poklon koji će porodici uručiti predstavnici lokalne samouprave.
--
Sledeća vest
Izmene u radu Pantransporta uoči božićnih praznika
Najnovije vesti
Kajsije preplavile tezge na Zelenoj pijaci
- 25 Jun, 2026
- 35 minuta ranije
Saveti lekara za bezbednije podnošenje letnjih vrućina
- 25 Jun, 2026
- 36 minuta ranije
U Privrednoj komori Srbije održana konferencija Serbia Goes Green
- 25 Jun, 2026
- 42 minuta ranije
Železničar sačuvao lidera odbrane: Milikić produžio saradnju
- 25 Jun, 2026
- 2 sati ranije
