Gradskom muzeju Vršac uručena zahvalnica za saradnju Prirodnjačkog muzeja u Beogradu.
Juče je Prirodnjački muzej u Beogradu obeležio velikih 129. godina postojanja. Ova nacionalno značajna institucija ima ključnu ulogu u očuvanju, istraživanju i promociji kulturnog nasleđa naše zemlje.
- 20 Decembar, 2024
- 1 godina ranije
Prisutnima se obratio direktor Prirodnjačkog muzeja u Beogradu gospodin Slavko Spasić, koji je Gradskom muzeju Vršac uručio zahvalnicu za izuzetnu saradnju i doprinos u ostvarivanju zajedničkih ciljeva.
Za Gradski muzej saradnja sa Prirodnjačkom muzejom je na ponos i čast. Radujemo se budućim zajedničkim projektima koji će unaprediti rad našeg Muzeja, koji baštini jednu od najstarijih prirodnjačkih zbirki u zemlji.
Najnovije vesti
Teodora Kostović prošla u finale kvalifikacija za Vimbldon
- 24 Jun, 2026
- 8 sati ranije
Fudbaleri Vojvodine poraženi od Đera u prijateljskoj utakmici
- 24 Jun, 2026
- 8 sati ranije
Dušan Lajović izborio plasman u finale kvalifikacija za Vimbldon
- 24 Jun, 2026
- 8 sati ranije
Kadetska košarkaška reprezenacija Srbije sutra putuje na Svetsko prvenstvo u Istanbul
- 24 Jun, 2026
- 9 sati ranije
