OŠTRA OSUDA OMETANjA RADA UREDNICE ,,NOVOSADSKE TELEVIZIJE“
Ministarstvo informisanja i telekomunikacija najoštrije osuđuje današnji verbalni napad na urednicu ,,Novosadske televizije“ gđu Emiliju Marić do koga je došlo ispred zdanja suda u Novom Sadu.
- 20 Novembar, 2024
- 1 godina ranije
Ovo ministarstvo ukazuje na to da bilo koji oblik ometanja rada medijskih poslenika nije prihvatljiv te da je nužno da im se omogući da neometano obavljaju svoje profesionalne zadatke, bez izlaganja verbalnom ili fizičkom nasilju.
Ometanje rada ili sprečavanje medijskih poslenika pri obavljanju redovnih profesionalnih zadataka tokom događaja o kojima izveštavaju predstavlja najgrublje kršenje Zakona o javnom informisanju i medijima.
Ministarstvo informisanja i telekomunikacija i ovom prilikom poziva sve da se suzdrže od bilo kog oblika ometanja rada ili ugrožavanja bezbednosti medijskih poslenika.
Najnovije vesti
Bez vode Ulica Mihajla Pupina od Karađorđeve do Ulice Svetog Save
- 26 Jun, 2026
- 24 minuta ranije
Kralj Čarls platio porez skoro 15 miliona evra
- 26 Jun, 2026
- 35 minuta ranije
Vulin: Naš zahtev za referendumom o evropskom putu je zahtev Srbiji i Srbima da se suoče sa sobom
- 26 Jun, 2026
- 54 minuta ranije
Fudbaleri Ekvadora pobedili Nemačku za nokaut fazu Svetskog prvenstva, Obala Slonovače nadigrala Kurasao
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
