"Dan bez telefona" otvara "Vršačko sportsko leto"
U nedelju od 16 sati na Trgu Svetog Teodora Vršačkog u Vršcu biće održana manifestacija “Dan bez telefona” koja je i početak “Vršačkog sportskog leta”. Osim raznih sportskih sadržaja na ovog događaju prikupljaće se sredstva za jednu vršačku porodicu, te će svi koji budu želeli da pomognu moći da to učine i na ovoj manifestaciji.
- 19 Jun, 2026
- 4 sati ranije
Početak Sportskog leta u gradu Vršcu obeležiće manifestacija koja se prvi put održava. U nedelju od 16 sati, na Trgu Svetog Teodora Vršačkog mnoštvo sportskih aktivnosti biće prilagođene kako profesionalnim sportistima, tako i rekreativcima, najmlađima, ali i onim nešto starijim sugrađanima. Ceo koncept zamišljen je kao dan bez telefona.
Međutim ovde nije kraj programu koji je osmišljen za nedelju.
Manifestacija je i humanitarnog karaktera, te će svi ljudi koji budu želeli da pomognu jednoj vršačkoj porodici za koju se prikuplja novac to moći da učine i na ovaj način.
Organizatori događaja su grad Vršac i Sportski savez grada Vršca, kao i svi klubovi koji će biti deo ovog sportskog događaja u nedelju.
Najnovije vesti
Golman Zoran Popović u Železničaru do leta 2027.godine
- 19 Jun, 2026
- 20 minuta ranije
Vršac: Najsavremenija magnetna rezonanca u službi građana Južnog Banata
- 19 Jun, 2026
- 30 minuta ranije
Štoper Železničara Nemanja Vidojević produžio ugovor do 2029.godine
- 19 Jun, 2026
- 51 minuta ranije
Uroš Miladinović produžio ugovor sa Čukaričkim do 2028. godine
- 19 Jun, 2026
- 2 sati ranije
