Ministar Ristić svečano otvario najveću regionalnu konferenciju „Digital 2024”
- 26 Septembar, 2024
- 1 godina ranije
Ministar informisanja i telekomunikacija g. Dejan Ristić svečano je danas u Beogradu otvorio najveću regionalnu konferenciju o trendovima u telekomunikacijama i javnom informisanju koja se deseti, jubilarni, put održava pod nazivom „DIGITAL 2024“.
Regionalna konferencija biće prilika da se sagleda razvoj digitalnih komunikacija u predhodnoj dekadi, kao i da se na jednom mestu okupe firme i stručnjaci koji su nosioci digitalnih promena, sa posebnim naglaskom na digitalizaciju medija.
Najnovije vesti
Angelina Topić druga na atletskom mitingu u Zagrebu
- 24 Jun, 2026
- 8 minuta ranije
Sledi rasplet: Ovo je tabela trećeplasiranih reprezentacija pred poslednje kolo takmičenja u grupama
- 24 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Anćeloti: Nejmar je spreman za meč sa Škotskom
- 24 Jun, 2026
- 3 sati ranije
