Rad ambulante Gornji grad ponovo normalizovan
- 16 Mart, 2026
- 3 months ago
Foto: Dom zdravlja Pančevo
Pacijenti koji se leče u ambulanti Gornji grad u Ulici Svetog Save obaveštavaju se da je rad ambulante ponovo normalizovan, nakon što su tehnički problemi uspešno otklonjeni. Pregledi i prijem pacijenata odvijaju se uobičajeno, navode iz Doma zdravlja Pančevo.
Najnovije vesti
Predsednik Vučić pred Predsedništvom primio zahteve grupe radnika GSP-a:Odgovor u roku od 7 dana
- 24 Jun, 2026
- 19 minuta ranije
Angelina Topić druga na atletskom mitingu u Zagrebu
- 24 Jun, 2026
- 1 hour ago
Sledi rasplet: Ovo je tabela trećeplasiranih reprezentacija pred poslednje kolo takmičenja u grupama
- 24 Jun, 2026
- 4 sati ranije
