U Domu vojske otvorena izložba dečijih radova „Budimo i eko i važan neko“
- 09 Maj, 2024
- 2 godina ranije
U Domu vojske otvorena je izložba dečijih radova „Budimo i eko i važan neko“, koja je realizovana u saradnji Predškolske ustanove „Čarolija“ i Kulturnog centra Vršac.
Izložba je istakla važnost ekološke svesti i odgovornosti prema zaštiti životne sredine, a nastala je kroz program „Za čistije i zelenije škole u Vojvodini“, podržan od strane Pokrajinskog sekretarijata za urbanizam i zaštitu životne sredine, čiji je cilj podizanje ekološke svesti među mladima i podsticanje aktivnosti koje doprinose čistijem i zelenijem okruženju u školama i lokalnim zajednicama.
Ovom izložbom naglašena je i važnost podrške najmlađima kako bi se izgradila održiva budućnost za sve nas. Njihovo iskustvo i edukacija o ekologiji predstavljaju ključ za stvaranje zdravijeg i održivijeg društva. Sjajni dečiji radovi, prikazani na izložbi, podsetili su nas, u najboljem smislu, da je briga o životnoj sredini zajednička odgovornost svih nas, a posebno onih koji se bave obrazovanjem i vaspitanjem najmlađih.
Opovo: Odnošenje kabastog otpada u subotu
Najnovije vesti
Predsednik Vučić iz Subotice: Hvala svima na podršci u prethodnih 48 sati
- 07 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Spektakl u Pančevu: Teodora Džehverović i Aleksandra Mladenović na Wine Weekend festivalu
- 07 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Prvi Biznis kup u šahu – spoj strategije, sporta i poslovanja
- 07 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Eriksen ponovo izgubio svest na terenu, prekinut meč Danska - Ukrajina VIDEO
- 07 Jun, 2026
- 4 sati ranije
