Na Strelištu započeti radovi na internoj saobraćajnici u okviru izgradnje vrtića „Pčelica“
- 14 Mart, 2026
- 5 months ago
U naselju Strelište započeti su radovi na izgradnji interne saobraćajnice u okviru projekta izgradnje novog vrtića „Pčelica“. Radovi se realizuju kao deo šireg projekta čiji je cilj unapređenje predškolskog obrazovanja, kao i stvaranje kvalitetnijih uslova za boravak dece i rad zaposlenih u ovoj ustanovi.
Nadležni obaveštavaju građane da zatvaranje pešačke staze u ovom delu naselja nije privremenog karaktera. Deo postojeće staze nalazi se na parceli predviđenoj za izgradnju vrtića, zbog čega će oko kompleksa biti postavljena stalna ograda. Time će pešačka staza biti izmeštena i prilagođena novom urbanističko-saobraćajnom rešenju prostora.
Gradilište je obezbeđeno i ograđeno u skladu sa svim važećim propisima bezbednosti i zdravlja na radu, a građani se mole da ne koriste pešačku stazu koja je ranije bila u upotrebi, kako bi se omogućilo nesmetano izvođenje radova. Izgradnja novog vrtića „Pčelica“ predstavlja značajnu investiciju u razvoj lokalne zajednice i doprinosi proširenju kapaciteta predškolskih ustanova u Pančevu.


Vinington Roud najskuplja ulica u Britaniji
Najnovije vesti
Predsednik Vučić: Važno da se potpuno očisti teritorija Bujanovca od neeksplodiranih sredstava
- 27 Avgust, 2026
- 1 hour from now
Čaušić: U Srbiji aktivno 12 požara, prvi put bez žarišta u Deliblatskoj peščari
- 27 Avgust, 2026
- 50 minutes from now
Deliblatske peščara danas bez novih žarišta
- 27 Avgust, 2026
- 34 minutes from now
Bolji uslovi za pacijente i zaposlene: Renovirana Služba hitne pomoći u Alibunaru
- 27 Avgust, 2026
- 20 minutes from now
