Jokić: Na Ol-star utakmici NBA lige igraću jako, kao i uvek
Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da je predstojeća pauza u NBA ligi zbog Ol-star vikenda veoma važna za oporavak i odmor svih igrača, prenose američki mediji.
- 12 Februar, 2026
- 6 months ago
Foto: Tanjug / AP Photo/David Zalubowski
Košarkaši Denvera su ranije danas na svom terenu pobedili Memfis rezultatom 122:116, a srpski košarkaš je zabeležio novi tripl-dabl učinak sa 26 poena, 15 skokova i 11 asistencija.
Jokić se na konferenciji za medije posle meča pojavio sa velikim zavojem na ruci.
"To je nešto što dolazi i prolazi", izjavio je Jokić.
Na Ol-star utakmici će pored Jokića igrati još jedan košarkaš Denvera, Džamal Marej.
"On igra kvalitetnu košarku prethodne dve, tri godine. Vratio se iz povrede, dug proces za njega. Uvek je zadovoljstvo deliti teren sa svim tim velikim igračima, najboljim u ligi", rekao je Jokić.
Košarkaši Denvera će zbog Ol-star vikenda naredni meč u NBA ligi odigrati tek 20. februara protiv Los Anđeles Klipersa.
"Svi vole koji slobodan dan više, za odmor i oporavak. Svaki takav dan dobro dođe", istakao je Jokić.
On je odgovorio na pitanje da li će biti ozbiljan na Ol-star utakmici.
"Naravno, uvek igram jako", zaključio je Jokić.
Ol-star utakmica je na programu 15. februara u Inglvudu.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Senegalski reprezentativac Bamba Dijeng novi fudbaler Crvene zvezde
- 21 Avgust, 2026
- 6 sati ranije
Svečano otvorene Mediteranske igre u Tarantu
- 21 Avgust, 2026
- 7 sati ranije
Evropsko prvenstvo u boksu: Sonja Vukšić šampionka, Jovana Devetaković srebrna
- 21 Avgust, 2026
- 7 sati ranije
