RTV Pančevo.

RTV Pančevo.

Radio Televizija Pančevo je preduzeće koje je registrovano za emitovanje televizijskog i radijskog programa. Radio Pančevo je počelo da radi u aprilu 1980. godine, TV Pančevo u decembru 1992. godine, dok je internet stranica RTV Pančevo prvi put postavljena 21. decembra 2009. godine.

Blokader Šalipur drogiran uhapšen u Kovinu: U autu bez kočnica vozio decu u vrtić!

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kovinu uhapsili su danas blokadera Bojana Šalipura, jer je pod dejstvom narkotika, u tehnički neispravnom vozilu, bez kočnica – vozio decu u vrtić!

Povodom ovih krivičnih dela i prekršaja, ugrožavanja drugih učesnika u saobraćaju, ali i bezbednosti njegove dece, te nezakonitog korišćenja i posedovanja narkotika, očekujemo da se javno oglasi i nadležno tužilaštvo iz Smedereva.

Podsetimo, Šalipur je hapšen i decembra 2024. godine, zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje sigurnosti po članu 138. stav 1 Krivičnog zakona, jer je otvoreno upućivao pretnje službenicima u javnom sektoru. Tada mu je Osnovni sud u Smederevu odredio pritvor u trajanju od 30 dana, kojem je prethodilo policijsko zadržavanje od 48 sati, uz specijalno odobrenje Osnovnog javnog tužilaštva u Smederevu.

Šalipur, zaposlen u Poreskoj upravi Pančevo, u kojoj je dokazano kršio Zakon o zaštiti podataka o ličnosti, odavno se dovodi u vezu sa kriminalcima, kako sa ulice tako i antisrpskih elemenata iz državnih institucija, uz čiju pomoć je, preko društvenih mreža, dezinformacijama i pretnjama, vršio napade na državu Srbiju i lokalnu samoupravu u Kovinu, te pritiskao i ucenjivao pojedince.

foto, izvor: epancevo.rs