Saša Obradović pred Bosnu: Moramo da vratimo zajedništvo
Posle lošeg izdanja protiv Žalgirisa u Kaunasu tražimo svaku utakmicu i iskoristićemo je da pokušamo da vratimo malo izgubljeno samopouzdanje, i odigramo u odbrani čvrsto pre svega, rekao je trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović uoči duela protiv Bosne.
- 11 Januar, 2026
- 5 months ago
Foto: ABA liga
Zvezda sutra od 20.30 dočekuje Sarajlije u dvorani "Aleksandar Nikolić" u utakmici 14. kola ABA lige.
"Moramo da vratimo zajedništvo u igri. Bosna, naš naredni protivnik igra sa oscilacijama, međutim, iznenadili su Spartak u Subotici i pobedili na neverovatan način. Zbog toga, ali i prikazanog do sada, sa puno repsekta ulazimo u utakmicu u kojoj nam je pobeda imperativ”, istakao je Obradović.
Zvezdin prvotimac Stefan Miljenović rekao je da ekipa želi da odigra dobru, čvrstu utakmicu i vrati se osnovnim zadacima i principima.
"Sve kreće od odbrane. Igramo protiv tima koji je pokazao u više utakmica ove sezone da ima kvalitet, posebno na meču u Subotici. Idemo na pobedu koja nam je važna iz više razloga", poručio je Miljenović.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
FIFA rang lista: Fudbalska reprezentacija Srbije pala na 43. mesto, Argentina prva
- 11 Jun, 2026
- 7 sati ranije
Fudbaler Crvene zvezde Adem Avdić uspešno operisan
- 11 Jun, 2026
- 7 sati ranije
Tri crvena kartona i pobeda fudbalera Meksika protiv Južne Afrike na otvaranju Mundijala
- 11 Jun, 2026
- 7 sati ranije
Kapiten Japana Vataru Endo zbog povrede propušta Svetsko prvenstvo
- 11 Jun, 2026
- 7 sati ranije
