Srbija u finalu EP!
- 06 Avgust, 2024
- 1 godina ranije
Juniorske reprezentacije Srbije nastavljaju i ove godine tradiciju da se vraćaju sa medaljom sa Ekipnih evropskih prvenstava! Juniori, momci do 18 godina, imaju srebro u džepu i igraće sutra za evropsku šampionsku krunu protiv Španije!
Srbija je slavila protiv Rumunije 2:1 u polufinalu, a trijumf su izvojevali Marko Maksimović i Ognjen Milić. Marko je u singlu slavio protiv 7. juniora na planeti, Luke Prede 6:1, 6:2, dok je Ognjen poklekao pred Raduom Davidom Turkanuom 6:3, 6:4.
Odlučio je dubl u kome su Maksimović i Milić eksplodirali i slavili protiv Haite i Predee 6:3, 6:4! Taako je Srbija obezbedila srebro, a sutra protiv Španije naši momci traže pozlatu u nedelji kada se slavi i Novakovo olimpijsko zlato! Idemo!
Najnovije vesti
Predsednik Vučić za Foks njuz digital: Odnosi Srbije i SAD prošli kroz dramatičnu transformaciju
- 10 Jun, 2026
- 46 minuta ranije
Bokserski savez Srbije organizuje na Zlatiboru plej-of Super lige
- 10 Jun, 2026
- 1 hour ago
Fudbaleri Vojvodine počeli pripreme za predstojeću sezonu
- 10 Jun, 2026
- 1 hour ago
Kada je vreme da se razmisli o zameni starih krunica?
- 10 Jun, 2026
- 1 hour ago
