Predsednik Vučić se u Londonu susreo sa Šolcom, uskoro u Beogradu
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom na otvaranju četvrtog Samita Evropske političke zajednice u Londonu.
- 18 Jul, 2024
- 1 godina ranije
FOTO: Prtintscreen/buducnostsrbijeav
- "Srdačan susret sa Olafom Šolcom. Vidimo se uskoro u Beogradu" - napisao je Vučić na Instagramu.
Vučić danas učetvuje na četvrtom Samitu EPZ koji se održava u palati Blenim u Vudstoku, nadomak Londona gde ima niz bilateralnih sastanaka. On je juče rekao da će u petak imati bilaterlni sastanak sa Olafom Šolcom u Beogradu i da će razgovarati i o evropskom putu Srbije, političkim odnosima, razvoju naše ekonomije, kao i da će sa EU tada biti potpisan memorandum o razumevanju u vezi sa mineralnim sirovinama.
IZVOR: Tanjug
Najnovije vesti
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 24 Jun, 2026
- 1 hour from now
OB Pančevo: Bolji uslovi za boravak pacijenata u Očnoj bolnici
- 24 Jun, 2026
- 1 hour from now
Danas u Subotici počinje 44. „Vojvođanska omladinska zlatna rukavica“ u boksu
- 24 Jun, 2026
- 50 minuta ranije
Mali:Javni dug Srbije 43,7% BDP, dobra fiskalna politika glavni alat u kriznim vremenima
- 24 Jun, 2026
- 2 sati ranije
