Alkaraz osvojio titulu u Sinsinatiju, Siner mu predao meč posle 0:5 VIDEO
Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je titulu na Mastersu u Sinsinatiju, pošto mu je u finalu Italijan Janik Siner predao meč pri rezultatu 0:5.
- 18 Avgust, 2025
- 10 months ago
Foto: AP Photo/Kirsty Wigglesworth
Alkaraz je sjajno počeo meč, osvojio prvih pet gemova, da bi se Siner posle 23 minuta povukao jer je bilo jasno da ne može da mu parira.
So very sad to see 💔@carlosalcaraz comforts a disappointed Jannik Sinner after the World No. 1 is forced to retire due to illness.@CincyTennis | #CincyTennis pic.twitter.com/RzCZJGVPUT
— ATP Tour (@atptour) August 18, 2025
"Izvinjavam se publici već dva dana sam se osećao loše pokušao sam se da se oporavim, ali nije uspelo. Hvala mom timu koji su kao i ja razočarani. Želim Karlosu sve najbolje na US openu. Hvala i navijačima jer je ovo bio najvreliji turnir na kojem sam igrao, obećavam da ću se vratiti sledće godine", rekao je Siner.
Sa druge strane Alkaraz se džentlmenski poneo prema rivalu pa je na kameri napisao:
"Izvini Janik".
Carlos Alcaraz signs the camera for Jannik Sinner after he retired from their match in the Cincinnati final:
— The Tennis Letter (@TheTennisLetter) August 18, 2025
“Sorry Jannik ☹️” pic.twitter.com/EnGGBFzAYR
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Morijasu: Veoma sam razočaran, ali dali smo sve od sebe na Svetskom prvenstvu
- 29 Jun, 2026
- 32 minuta ranije
Miroslav Koubek nije više selektor fudbalske reprezentacije Češke
- 29 Jun, 2026
- 44 minuta ranije
Đoković pobedio Vua za plasman u drugo kolo Vimbldona
- 29 Jun, 2026
- 49 minuta ranije
Anćeloti: Nikada ne smemo da budemo zadovoljni, želimo da igramo još bolje
- 29 Jun, 2026
- 52 minuta ranije
