Odbojkaši Srbije poraženi od Argentine u Ligi nacija
Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u Beogradu od selekcije Argentine rezultatom 1:3 (25:18, 18:25, 23:25, 12:25) u trećoj utakmici druge sedmice Lige nacija.
- 28 Jun, 2025
- 11 months ago
Foto: TANJUG/OSS/ VLADIMIR MARKOVIĆ
Najefikasniji u reprezentaciji Srbije bio je Dražen Luburić sa 18 poena, dok je Veljko Mašulović upisao 12. Marko Ivović je postigao osam poena, a Nemanja Mašulović pet.
U selekciji Argentine istakao se Herman Gomez sa 20 poena. Lučano Visentin je postigao 16 poena, a Augustin Loser 15.
Srbija je tako upisala šesti uzastopni poraz u Ligi nacija i nalazi se na 18. mestu na tabeli sa tri boda.
Odbojkaši Srbije će sutra od 20 časova igrati protiv Nemačke u poslednjoj utakmici druge sedmice Lige nacija.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Fudbaleri Partizana otputovali u Sloveniju na pripreme
- 27 Jun, 2026
- 1 hour ago
Srpska košarkašica Anđela Dugalić postigla dva poena za Vašington u WNBA ligi
- 27 Jun, 2026
- 1 hour ago
Magare iz Šreka dobija zaseban film
- 27 Jun, 2026
- 1 hour ago
Ogromne zarade glumaca iz serije "Kuća zmaja"
- 27 Jun, 2026
- 1 hour ago
