Angelina Topić osma, Ivana Španović deseta na mitingu Dijamantske lige u Stokholmu
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je osmo mesto u skoku uvis na mitingu Dijamantske lige u Stokholmu.
- 15 Jun, 2025
- 1 godina ranije
Foto: SAS
Topićeva je iz drugog pokušaja preskočila 1,91 metar, a potom tri puta rušila lestvicu na visini 1,93.
Pobedu je zabeležila Australijanka Nikola Olislagers, koja je iz prvog puta preskočila 2,01 metar.
Srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je 10, poslednje, mesto u skoku udalj na mitingu Dijamantske lige u Stokholmu.
Španovićeva se prvi put ove sezone takmičila u osnovnoj disciplini, nakon što je "eksperimentisala" nastupima u troskoku i zabeležila je rezultat 6,51 metar.
Prvo mesto osvojila je Amerikanka Tara Dejvis Vudhol, koja je skočila 7,05 metara.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Poznati svi rivali Železničara na pripremama u Sloveniji
- 25 Jun, 2026
- 1 hour ago
Na Vidovdan prikaz novih sredstava Vojske Srbije na aerodromu Batajnica i Pasuljanskim livadama
- 25 Jun, 2026
- 1 hour ago
Predsednik Vučić izrazio saučešće porodicama stradalih u Venecueli
- 25 Jun, 2026
- 1 hour ago
