Vipotnik i Ristić u Banjaluci uz "orlove"
- 20 Jun, 2024
- 2 godina ranije
Ministar za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske Bojan Vipotnik sastao se danas u Banjaluci sa ministrom informisanja i telekomunikacija Srbije Dejanom Ristićem.
Vipotnik i Ristić zajedno u Parku Mladen Stojanović gledaju utakmicu Evropskog prvenstva u fudbalu između Srbije i Slovenije.
Izvor: lat.rtrs.tv
Sledeća vest
Toplo vreme opasno po zdravlje
Najnovije vesti
Fudbaleri Kolumbije savladali DR Kongo i obezbedili nokaut fazu na SP
- 24 Jun, 2026
- 16 minuta ranije
Budimir za pobedu fudbalera Hrvatske protiv Paname
- 24 Jun, 2026
- 24 minuta ranije
Englezi zaustavljeni u Bostonu, fudbaleri Gane osvojili bod u meču bez golova
- 23 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 23 Jun, 2026
- 9 sati ranije
