Gužve u rasadnicima
Mnogoposla ima u rasadnicima tokom čitave godine. Zimi biljke treba grejati, a sada je aktuelno svakodnevno zalivanje. Ovih dana, cvećari ubiru plodove svog rada tokom čitave zime, jer se sada cveće najviše prodaje. Tako je i u jednom od rasadnika u Opovu.
- 09 Maj, 2025
- 1 godina ranije
Rasadnici su tokom proleća puni lepih cvetova, različitih boja, veličina i oblika.
Cvećari imaju mnogo posla tokom čitave godine, jer biljka traži mnogo pažnje i ljubavi kako bi dala najlepši cvet kada za to dođe vreme. Igor Vujić, vlasnik rasadnika u Opovu, ističe da je sada vreme kada se ubiraju plodovi rada tokom cele godine.
Igor Vujić – cvećar:
„Ljubitelji cveća zaista mogu da uživaju u različitosti biljaka svakog rasadnika, jer se na jednom mestu može pronaći različito cveće za svačiji ukus i prostor.“
Igor Vujić – cvećar:
„O cveću se mora voditi dosta računa. Ono se mora gajiti u zavisnosti od vrste – na suncu ili u hladu, redovno zalivati i štititi. Ljubav prema biljkama one će najbolje pokazati divnim, šarenim cvetovima tokom proleća i leta.“
Najnovije vesti
Fudbaleri BiH i Kanade remizirali u Torontu na startu Mundijala
- 12 Jun, 2026
- 5 sati ranije
Košarkaš Dubaija Mfiondu Kabengele MVP finalne serije ABA lige
- 12 Jun, 2026
- 6 sati ranije
Košarkaši Dubaija pobedili Partizan za prvu titulu šampiona ABA lige
- 12 Jun, 2026
- 6 sati ranije
Slađana Drezgić imenovana za selektorku vaterpolistkinja Srbije
- 12 Jun, 2026
- 6 sati ranije
