Jubilej: Vladan Milojević protiv Napretka zabeležio 200. pobedu na klupi Zvezde
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević ispisao je istoriju crveno-belih, pošto mu je pobeda protiv Napretka u polufinalu Kupa Srbije bila jubularna 200, računajući zvanične i prijateljske mečeve.
- 08 Maj, 2025
- 1 godina ranije
FK Crvena zvezda
"Na Marakani je predvodio fudbalere Zvezde u dva navrata. Prvi put od 5. juna 2017. godine do 19. decembra 2019. godine, dok se u klub vratio 22. decembra 2023. godine. Bogatu i sadržajnu trenersku karijeru je počeo u Crvenoj zvezdi, tačnije kao šef omladinskog sastava", navodi se na sajtu kluba.
Ako se računaju samo takmičarske utakmice, u prvom mandatu ih je Milojević imao 149 i zabeležio 107 trijumfa, 24 remija i 18 poraza.
U sadašnjem mandatu, statistika je još bolja - na 69 mečeva ima 57 pobeda, četiri remija i osam poraza.
Prvu priliku da navijače pozdrave Milojevićev jubilej imaće u nedelju od 19 sati kada na stadionu "Rajko Mitić" gostuje Vojvodina.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Kejn: Ovo je neverovatan osećaj, rekao sam saigračima da uživaju posle pobede
- 01 Jul, 2026
- 1 hour ago
Krejčikova pobedila Andrejevu za plasman u treće kolo Vimbldona
- 01 Jul, 2026
- 1 hour ago
Petrić: Očekuje nas odlučujuća utakmica, Ukrajina je kvalitetan protivnik
- 01 Jul, 2026
- 1 hour ago
