Ministar Ristić primio u oproštajnu posetu šefa Misije OEBS u Srbiji
Ministar informisanja i telekomunikacija g. Dejan Ristić primio je danas u Beogradu u oproštajnu posetu šefa Misije OEBS u Republici Srbiji Njegovu ekselenciju ambasadora g. Jana Bratua.
- 27 Decembar, 2024
- 1 godina ranije
Ministar je izrazio zahvalnost na uspešnoj saradnji i podršci koju je Njegova ekselencija i celokupna Misija OEBS pružila Srbiji u reformskom procesu, posebno u oblasti reforme unutar sektora javnog informisanja.
Ministar je istakao to da Ministarstvo nastavlja sa daljim posvećenim radom na unapređenju ove važne društvene oblasti i da će u narednom periodu biti značajno unapređen i legislativni okvir kroz inoviranje sva 3 medijska zakona. Ministar je ambasadoru predstavio i godišnje rezultate Ministarstva i upoznao ga sa planovima za narednu godinu.
U završnom delu razgovora ministar g. Ristić zahvalio je ambasadoru Bratuu na brojnim aktivnostima sprovedenim u toku njegovog mandata u Republici Srbiji i poželeo mu puno uspeha u daljem radu.
Ambasador g. Bratu zahvalio je ministru na saradnji, uz želje za dalji kontinuirani razvoj oblasti javnog informisanja.
Najnovije vesti
Britanska influenserka optužena za ubistvo
- 25 Jun, 2026
- 2 sati ranije
PU "Bambi" Opovo: Istaknute liste primljene dece u vrtiće
- 25 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Sakule bez vode
- 25 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Opekotine od sunca izuzetno opasne po pse
- 25 Jun, 2026
- 2 sati ranije
