Potpredsednik Vlade RS Vulin: Srbi kažu "ne boj se onog ko se ničega ne boji, plaši se onog ko se ničega ne stidi
- 19 Decembar, 2024
- 1 godina ranije
"Svaki most, svaka fabrika koje su NATO bombarderi srušili u Srbiji vredi više od investicija vlade SAD u našu zemlju. Koliko košta Srbiju što ne može da koristi rudno blago Trepče ili što ne proizvodi struju u Obiliću? Koliko koštaju Srbiju osiromašenim uranijumom zatrovana zemlja, voda i vazduh? Koliko koštaju Srbiju i sve Srbe decenije sankcija, bombardovanja, laži, podmetanja? Koliko košta Srbiju što je pod ogromnim pritiskom SAD izglasana rezolucija o Srbima kao genocidnom narodu? Kako nas to Rusija pljačka jer je kupila i obnovila NIS gotovo srušen američkim bombama, a kako nas to Amerika brani jer NIS-u uvodi sankcije i sprečava hiljade Srba u toj kompaniji da zarade svoj hleb? Ne pominjem živote naše ubijene dece jer mi na njih cenu ne možemo i nećemo da stavimo. Srbi kažu "ne boj se onog ko se ničega ne boji, plaši se onog ko se ničega ne stidi"", izjavio je za Novosti potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin povodom skandaloznog spota Ambasade SAD u kome govore o navodnim finansijskim gubicima Srbije zbog ugovora o prodaji NIS-a po potcenjenoj ceni i profitu koji ubiraju ruske firme a koji se izmedju ostalog koristi, kako kažu, za destabilizaciju regiona.
Najnovije vesti
Ministar Selaković potpisao ugovore za razvoj kulture u Vršcu i Beloj Crkvi
- 28 Jun, 2026
- 37 minutes from now
Dom zdravlja Opovo: Kvalitenija i brža analiza krvi
- 28 Jun, 2026
- 27 minutes from now
Vršac spreman za 20. Vino fest na novoj lokaciji
- 28 Jun, 2026
- 17 minutes from now
Moto GP: Japanac Ai Ogura pobedio na VN Holandije, Beceki izleteo sa staze
- 28 Jun, 2026
- 30 minuta ranije
