Deo Maksima Gorkog danas bez vode
Zbog havarije na vodovodnoj mreži , doći će do zatvaranja vode od 9h u ulici Maksima Gorkog , od Vojvode Radomira Putnika do Dr.Svetislava Kasapinovića, saopštavaju iz JKP “Vodovod i kanalizacija”.
- 26 Novembar, 2024
- 1 godina ranije
Vode neće biti do završetka radova na vodovodnoj mreži.
Najnovije vesti
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna građani će moći da izaberu najvažnije teme i ukažu na probleme
- 24 Jun, 2026
- 2 hours from now
OB Pančevo: Bolji uslovi za boravak pacijenata u Očnoj bolnici
- 24 Jun, 2026
- 2 hours from now
Mali:Javni dug Srbije 43,7% BDP, dobra fiskalna politika glavni alat u kriznim vremenima
- 24 Jun, 2026
- 1 hour ago
Predsednik Vučić:Na skupu 27.juna želim da čujem građane,da zajedno gradimo budućnost Srbije
- 24 Jun, 2026
- 1 hour ago
