Srušio se deo stare nadstrešnice na glavnoj železničkoj stanici u Novom Sadu
- 01 Novembar, 2024
- 1 godina ranije
Na glavnoj železničkoj stanici u Novom Sadu srušio se deo stare nadstrešnice, a prema prvim nezvaničnim informacijama ima povređenih.
Kako javlja naš reporter veliki broj vozila Hitne pomoći je na terenu, kao i ekipe vatrogasaca i policije.
Podsećamo na železničkoj stanici u Novom Sadu došlo je do pada betonske nadstrešnice stanične zgrade i u ovoj nesreći ima povređenih, saopštile su Infrastrukture železnice Srbije.
Nadstrešnica koja je pala na ulasku u stanicu Novi Sad nije bila predmet rekonstrukcije u okviru radova na obnovi stanične zgrade kao deo projekta izgradnje brze pruge Novi Sad - Subotica, navodi se u saopštenju. U okviru rekonstrukcije rađena je unutrašnjost stanice, krov i fasada iznad i ispod nadstrešnice. Železnicki saobraćaj u stanici Novi Sad je u prekidu, a vozovi saobraćaju iz pravca Beograda do stanice Petrovaradin. Infrastruktura železnice Srbije žali zbog nesreće koja se dogodila, a uzroci i svaki novi detalj iz istrage biće odmah saopšten.
Najnovije vesti
Predsednik Vučić pozvao građane na skup 27. juna ispred Skupštine u Beogradu
- 25 Jun, 2026
- 6 sati ranije
Patrik Šik se povukao iz fudbalske reprezentacije Češke
- 25 Jun, 2026
- 8 sati ranije
Duško Ivanović novi trener košarkaša Zenita
- 25 Jun, 2026
- 8 sati ranije
Jorgos Barcokas ostaje trener košarkaša Olimpijakosa do 2029. godine
- 25 Jun, 2026
- 8 sati ranije
