Predsednik Vučić čestitao Svetu Petku SNS-u i svima koji slave
- 27 Oktobar, 2024
- 1 godina ranije
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas slavu Sveta Petka Srpskoj naprednoj stranci (SNS) i predsedniku stranke Milošu Vučeviću, kao i svima koji slave ovu slavu. "Najčudniji snimak koji bi neko objavio na dan Svete Petke, kada veliki broj Srba slavi zaštitnicu, pre svega, dece, žena, starih i bolesnih. Izabrao sam ovaj snimak, jer i na današnji dan, želim da pokažemo i Srbiji i svetu da rast, razvoj i napredak jesu jedini garant naše sigurne budućnosti. Ovi kadrovi su sa EXPO 2027 gradilišta u Beogradu, iz prethodne noći, gde je na betoniranju između budućih hala 2 i 4 učestvovalo 70 miksera i stavljeno više od 1.000 kubika betona", napisao je Vučić u objavi na svom Instagram nalogu, uz koju je podelio i snimak radova na gradilištu EXPO-a. Dodao je da je zahvalan neimarima na ogromnom trudu. "Oni u tri smene pokušavaju da urade ono što smo definisali kao zadatke za budućnost. Verujem u Boga, a nadam se da će nas Sveta Petka kao zemlju i narod zaštititi od svih nevolja koje su zahvatile svet. Srećna slava Sveta Petka svima koji je danas slave. Posebno, srećna slava mojim naprednjacima i predsedniku SNS Milošu Vučeviću", poručio je predsednik.
Kovin: Održan muzički festival "Bomb fest"
Najnovije vesti
Predsednik Vučić pozvao građane na skup 27. juna ispred Skupštine u Beogradu
- 25 Jun, 2026
- 7 sati ranije
Patrik Šik se povukao iz fudbalske reprezentacije Češke
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Duško Ivanović novi trener košarkaša Zenita
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Jorgos Barcokas ostaje trener košarkaša Olimpijakosa do 2029. godine
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
