Ministar Ristić sastao se sa podsekretarom Hozeom Fernandezom
- 10 Oktobar, 2024
- 1 godina ranije
Ministar informisanja i telekomunikacija g. Dejan Ristić sastao se danas u Beogradu sa podsekretarom zaduženim za ekonomski rast, energetiku i životnu sredinu Sjedinjenih Američkih Država g. Hozeom Fernandezom.
Sastanku su prisustvovali državni sekretar zadužen za oblast telekomunikacija g. Milan Dobrijević, pomoćnik ministra zadužen za informaciono društvo i informacionu bezbednost g. Nikola Bićanin, kao i posebni savetnik ministra g. Stanko Debeljaković.
U dužem i konstruktivnom razgovoru razmatrani su mehanizmi za unapređenje saradnje dveju zemalja u oblasti informaciono-komunikacionih tehnologija. Obostrano je konstatovano da je dosadašnja saradnja dveju zemalja u ovoj oblasti bila uspešna, kao i da postoje dodatne mogućnosti i potrebe za njenim daljim unapređenjem.
Sagovornici su istakli zajedničku opredeljenost da nastave sa posvećenim radom i dinamikom sprovođenja učestalih aktivnosti u cilju sveukupnog unapređenja srpsko-američkih odnosa u sferi telekomunikacija.
Najnovije vesti
Zelenortska Ostrva u nokaut fazi SP, Urugvaj porazom od Španije završio Mundijal
- 27 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Predsednik Vučić: Ceo Moravski koridor biće završen do kraja godine
- 26 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Odbojkaši Srbije pobedili Kubu u Ligi nacija
- 26 Jun, 2026
- 10 sati ranije
Het-trik Dembelea u pobedi Francuske protiv Norveške, Senegal ubedljiv protiv Iraka
- 26 Jun, 2026
- 10 sati ranije
