Dom zdravlja Opovo: Kvalitenija i brža analiza krvi
U laboratoriju Doma zdravlja iz Opova uskoro stiže nov aparat za koagulaciju, za koji je opština Opovo izdvojila skoro dva miliona dinara. Ovo će omogućiti pacijentima da u svojoj ambulanti izvade krv i dobiju rezutlte istog dana, kaže dr Sofija Popović, direktorka Doma zdravlja Opovo.
- 28 Jun, 2026
- 12 minuta ranije
Dom zdravlja iz Opova nastavlja da unapređuje svoj rad, nabavkom nove opreme, koja olakšava rad lekarima, a pacijentima omogućava da u zdrvstvenoj ustanovi u svom mestu završe kompletan pregled. U laboratoriju Doma zdravlja Opovo uskoro stiže nov aparat za koagulaciju, za koji je sredstva u iznosu od 2 miliona dinara opebezdila lokalna samouprava.
Doktorka Sofija Popović napominje da Dom zdravlja Opovo ima odličnu saradnju sa opštinom Opova, koja se trudi da izađe u susret zahtevima ove zdravstvene ustanove, na korist i lekarima i pacijentima.
Dom zdravlja iz Opovo zahvaljujući pokrajnskom Sekretarijatu za zdravsto kupio je nov ultrzvučni aparat za zdravstvnu ambulantu u Barandi, dok je opština Opovo pomogla da se nabavi i novo terensko vozilo.
Najnovije vesti
Ministar Selaković potpisao ugovore za razvoj kulture u Vršcu i Beloj Crkvi
- 28 Jun, 2026
- 1 minute ago
Dom zdravlja Opovo: Kvalitenija i brža analiza krvi
- 28 Jun, 2026
- 12 minuta ranije
Vršac spreman za 20. Vino fest na novoj lokaciji
- 28 Jun, 2026
- 21 minuta ranije
Predsednik Vučić posetio manastir Ravanica
- 28 Jun, 2026
- 36 minuta ranije
