Golman Marko Milošević produžio ugovor sa Partizanom na godinu dana
Golman Fudbalskog kluba Partizan Marko Milošević produžio je ugovor sa "crno-belima" na još jednu sezonu, saopštio je beogradski klub.
- 11 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Foto: FK Partizan
Milošević (35) od prošlog leta član Paritzana, a u prethodnoj sezoni odigrao je 39 utakmica u svim takmičenjima.
"Bio jedan od najstandardnijih igrača Partizana. Upisao je 34 nastupa u domaćem prvenstvu, dok je pet puta čuvao mrežu Partizana na evropskoj sceni. Na 13 mečeva je sačuvao mrežu crno-belih. Produžetak saradnje predstavlja potvrdu poverenja koje klub ima u Miloševića, ali i zajedničke želje da i u narednoj sezoni nastavi da brani boje Partizana. Marku želimo mnogo uspeha u nastavku karijere u crno-belom dresu", navodi se na sajtu Partizana.
Srpski golman je tokom karijere igrao i za Radnički iz Kragujevca, Napredak, Zemun, Voždovac, Astanu, Debrecin i Borac iz Banjaluke.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
U Meksiko Sitiju svečano otvoreno Svetsko prvenstvo u fudbalu
- 11 Jun, 2026
- 48 minuta ranije
Žoze Murinjo novi trener fudbalera Real Madrida
- 11 Jun, 2026
- 59 minuta ranije
Fudbaleri Maroka Ezalzuli i Agerd zbog povreda propuštaju Svetsko prvenstvo
- 11 Jun, 2026
- 1 hour ago
Trofejni srpski odbojkaš Marko Podraščanin završio igračku karijeru
- 11 Jun, 2026
- 1 hour ago
