Bela Crkva: Planovi i aktivnosti u Predškolskoj ustanovi "Anđelka Đurić"
Predškolska ustanova „Anđelka Đurić“ u Beloj Crkvi ulazi u period važnih aktivnosti. U toku je zamena stolarije radi veće energetske efikasnosti, dok se predškolci pripremaju za završnu priredbu. Poseban značaj ima i nastup na karnevalu, u kojem učestvuju sva deca iz vrtića.
- 21 Maj, 2026
- 2 nedelja ranije
U vrtiću “Danfot” u Beloj Crkvi u toku su radovi na zameni stolarije .Ovaj projekat energetske efikasnosti obezbediće znatno bolju izolaciju i dugoročne uštede kako najavljuje Rumenka Negrojević direktorka predškolske ustanove „Anđelka Đurić“ .
Posle planirane eksurzije predškoci sa svojim vaspitačima uvežbavaju program koji će izvesti pred publikom. Završna priredba ,ujedno najlepši ispraćaj radne godine zakazana je za jun.
Krajem maja počinje upis dece u sve vrtiće na teritoriji Bele Crkve za narednu školsku godinu. Kao deo društvene zajednice, sva deca učestvuju na Belocrkvanskom karnevalu, koji se tradicionalno održava poslednje nedelje juna.
Najnovije vesti
Spilberg u pabu tokom kviza o njegovim filmovima
- 07 Jun, 2026
- 1 hour ago
U Zagrebu održana 25. Povorka ponosa
- 07 Jun, 2026
- 1 hour ago
Katarina Nikolić sjajnom završnicom do šampionske titule pištoljem u Novom Sadu
- 07 Jun, 2026
- 1 hour ago
Papa Lav XVI sa španskim kraljem
- 07 Jun, 2026
- 1 hour ago
