Ministar Ristić svečano otvario najveću regionalnu konferenciju „Digital 2024”
- 26 Septembar, 2024
- 1 godina ranije
Ministar informisanja i telekomunikacija g. Dejan Ristić svečano je danas u Beogradu otvorio najveću regionalnu konferenciju o trendovima u telekomunikacijama i javnom informisanju koja se deseti, jubilarni, put održava pod nazivom „DIGITAL 2024“.
Regionalna konferencija biće prilika da se sagleda razvoj digitalnih komunikacija u predhodnoj dekadi, kao i da se na jednom mestu okupe firme i stručnjaci koji su nosioci digitalnih promena, sa posebnim naglaskom na digitalizaciju medija.
Najnovije vesti
Odbojkaši Srbije pobedili Kubu u Ligi nacija
- 26 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Het-trik Dembelea u pobedi Francuske protiv Norveške, Senegal ubedljiv protiv Iraka
- 26 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Vulin: Izjava Peskova je važna i ohrabruje
- 26 Jun, 2026
- 4 sati ranije
Srpski atletičar Luka Bošković osvojio drugo mesto na mitingu u Zagrebu
- 26 Jun, 2026
- 4 sati ranije
