Druženje ljubitelja fotografije i prirode u nedelju u Ivanovu
U srcu južnog Banata, u selu Ivanovo, priroda i fotografija ponovo se susreću na jedinstven način. U nedelju 19. aprila, ljubitelji prirode i dobrog kadra okupić su se na tradicionalnom Foto safariju. Organizatori događaju su Dom kulture “Žarko Zrenjanin” i Foto klub Dunavac iz Ivanova.
- 16 April, 2026
- 4 months ago
Foto:TV Pančevo
Okruženi netaknutim pejzažima, bogatim biljnim i životinjskim svetom, učesnici i ovogodišnjeg 19 po redu Foto safarija u Ivanovu imaće priliku da kroz objektiv zabeleže autentične trenutke iz prirode, od mirnih voda Dunava do živopisnih ptica koje ovo područje čine posebnim i prelepih narodnih nošnji. Foto safari u Ivanovu nije samo prilika za fotografisanje, već i za druženje, razmenu iskustava i promociju očuvanja prirode,
Organizatori ističu da je cilj manifestacije podizanje svesti o značaju zaštite prirodnih staništa, ali i razvoj ekoturizma u ovom delu Srbije. Učesnici, kako amateri tako i profesionalci, složni su u jednom, inspiracija se ovde nalazi na svakom koraku, a zainteresovani još uek mogu da se prijave.
Deo fotografije nastalih na Foto safariju, publika će moći da pogleda na izložbi “Ivanovo u fokusu” koja se svake godine održava 15.avgusta
Svi ljubitelji prirode i fotografije imaće priliku da dožive jedinstvenu avanturu 19. aprila u Ivanovu. Foto safari otvara vrata netaknute prirode, dobrih kadrova i još bolje atmosfere. Prilika da se zabeleže posebni trenuci i postane deo priče koja iz godine u godinu okuplja sve više zaljubljenika u prirodu.
Najnovije vesti
Predsednik Vučić: Fabrika robota u Šapcu početna investicija, u početku će raditi 200 ljudi
- 29 Avgust, 2026
- 2 hours from now
Predsednik Vučić danas na otvaranju prve fabrike humanoidnih robota u Srbiji kompanije ''Minth''
- 29 Avgust, 2026
- 1 hour from now
RHMZ: Opasnost iniciranja i širenja požara u Deliblatskoj peščari zbog jakog vetra
- 29 Avgust, 2026
- 8 minutes from now
Stanje stabilnije u Deliblatskoj peščari: Kajtasovo, Grebenac i Trujino naselje pod kontrolom
- 29 Avgust, 2026
- 7 minuta ranije
