Predsednik Vučić na svečanom otvaranju Doma zdravlja "Srbija" u R.Srpskoj
- 01 Septembar, 2024
- 1 godina ranije
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće sutra, 2. septembra, svečanom otvaranju novoizgrađenog Doma zdravlja "Srbija", saopštio je Kabinet predsednika. Dom zdravlja "Srbija" biće svečano otvoren sutra u 10.30 časova, u Stanarima u Republici Srpskoj, neposredno uz regionalni put Doboj-Prnjavor, navodi se u saopštenju. Gradnju Doma zdravlja površine oko 1.700 metara kvadratnih finansirala je Vlada Srbije. Dom zdravlja, za koji je kamen-temeljac postavljen 15. jula 2022, sa 59 zaposlenih pruža zdravstvene usluge za oko 5.400 pacijenata.
Najnovije vesti
Uspešno završeno četvrto izdanje projekta "Dani rumunske kulture u Vršcu"
- 26 Jun, 2026
- 9 minuta ranije
Opovo: Prijem za najbolje učenike u Vili Helena
- 26 Jun, 2026
- 10 minuta ranije
Nove koreografije i nastupi obeležili prolećnu sezonu KUD-a "Vasil Hadžimanov" iz Jabuke
- 26 Jun, 2026
- 12 minuta ranije
Nastavlja se uređenje biblioteka u Kovinu i ograncima u naseljenim mestima
- 26 Jun, 2026
- 14 minuta ranije
