Crvena zvezda pred Čukarički: Stankovićev povratak tamo gde je sve počelo
Fudbaleri Crvene zvezde gostovaće u nedelju Čukaričkom u 21. kolu Superlige Srbije, a utakmica na Banovom brdu biće prva prvenstvena za trenera "crveno-belih" Dejana Stankovića od povratka u klub, a upravo je i njegov debi bio pre šest godina na istom mestu, objavljeno je danas na sajtu Crvene zvezde.
- 30 Januar, 2026
- 4 months ago
Foto: FK Crvena zvezda
"Nakon uvodna dva meča u Ligi Evrope, Stankovića očekuje i premijerni nastup u Superligi Srbije po povratku u Zvezdu. Rival će biti Čukarički, na istom mestu kao i u februaru 2020. godine, kada je nekadašnji kapiten Zvezde prvi put seo na klupu našeg tima", saopštili su "crveno-beli".
Zvezda je tada pobedila Čukarički rezultatom 2:0, a strelci su bili Veljko Nikolić i Njegoš Petrović.
"U nedelju, prvotimci našeg kluba će imati priliku da ponove isti ishod i prirede radost našim navijačima, ali i šefu stručnog štaba, koji se rado seća susreta sa Čukaričkim iz 2020. godine", poručila je Zvezda.
Utakmica 21. kola Superlige Srbije između Čukaričkog i Crvene zvezde igraće se u nedelju od 15 časova.
Zvezda je drugoplasirana na tabeli Superlige Srbije sa 45 bodova, dok je Čukarički na šestom mestu sa 30.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Predsednik Vučić iz Subotice: Hvala svima na podršci u prethodnih 48 sati
- 07 Jun, 2026
- 4 sati ranije
Spektakl u Pančevu: Teodora Džehverović i Aleksandra Mladenović na Wine Weekend festivalu
- 07 Jun, 2026
- 4 sati ranije
Prvi Biznis kup u šahu – spoj strategije, sporta i poslovanja
- 07 Jun, 2026
- 5 sati ranije
Eriksen ponovo izgubio svest na terenu, prekinut meč Danska - Ukrajina VIDEO
- 07 Jun, 2026
- 5 sati ranije
