Stevanović: Nadam se da će publika u finalu izvući poslednji atom snage iz nas
Selektor vaterpolista Srbije Uroš Stevanović očekuje veliku odršku navijača u beogradskoj Areni u nedeljnom finalu Prvenstva Evrope protiv Mađarske.
- 23 Januar, 2026
- 5 months ago
Foto: TANJUG/AMIR HAMZAGIĆ
Selektor Uroš Stevanović rekao je posle pobede nad Italijom (17:13) i plasmana u finale da se nada da će publika u meču za zlato u nedelju izvući poslednji atom snage iz njegove ekipe.
"Ima nešto što su stvarno uradili u ovoj utakmici, ali to ćemo pričati posle prvenstva. Zahvalio bih se publici. Ja bih se lično izvinio jedno 50-ak navijača kojima sam lično ostao dužan karte za ovu utakmicu, a bili su i protiv Izraela, Holandije, Francuske. Stvarno me je sramota što je tako. Nadam se da ćemo se videti u nedelju u finalu", rekao je Stevanović.
U finalu Srbiju čeka Mađarska.
"Još jedan derbi, još jedan vaterpolo klasik. Domaćini smo, nadam se da će publika izvući poslednji atom snage iz nas. To nam je u ovom trenutku potrebno. Imamo dva dana da se oporavimo i da odigramo finale EP u Areni za titulu prvaka Evrope", zaključio je Stevanović.
Zvanično osiguranje Evropskog prvenstva (EP) u vaterpolu za muškarce u Beogradu obavlja UNIQA osiguranje.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Ministarka Đedović: Pozitivan signal administracije SAD za NIS, dala šansu završetku pregovora
- 06 Jul, 2026
- 16 minutes from now
„Zvuci srca na terenu“: Podrška za deset porodica u Pančevu i okolini
- 06 Jul, 2026
- 3 minuta ranije
Australijski premijer se izvinio zbog izjave o Kajli Minog
- 06 Jul, 2026
- 30 minuta ranije
MŠ “Pančevo” formirala sva odeljenja posle julskog upisnog roka
- 06 Jul, 2026
- 34 minuta ranije
