Doček srpskih osvajača olimpijskih medalja u ponedeljak od 20.00 časova
- 11 Avgust, 2024
- 1 godina ranije
Svečani doček srpskih osvajača olimpijskih medalja održaće se sutra, 12. avgusta, sa početkom u 20 časova ispred Starog dvora, saopšteno je danas iz Sekretarijata za informisanje Grada Beograda.
"Sa balkona Starog dvora sugrađanima će se obratiti osvajači medalja, zlatni vaterpolisti i strelci Zorana Arunović i Damir Mikec, osvajačica srebrne medalje u tekvondou Aleksandra Perišić, bronzani košarkaši, a očekuje se potvrda osvajača zlatne medalje u tenisu Novaka Đokovića.
Pozivamo sugrađane da u što većem broju dođu ispred Starog dvora i da zajedno sa srpskim olimpijcima proslavimo uspeh srpskog sporta", navodi se u saopštenju.
Najnovije vesti
Predsednik Vučić pozvao građane na skup 27. juna ispred Skupštine u Beogradu
- 25 Jun, 2026
- 8 sati ranije
Patrik Šik se povukao iz fudbalske reprezentacije Češke
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Duško Ivanović novi trener košarkaša Zenita
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
Jorgos Barcokas ostaje trener košarkaša Olimpijakosa do 2029. godine
- 25 Jun, 2026
- 9 sati ranije
