Milojević: Nemamo prostora za greške, psihološki teška utakmica protiv Radnika
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da njegova ekipa nema prostora za greške i da je čeka psihološki teška utakmica protiv Radnika.
- 01 Novembar, 2025
- 8 months ago
Foto: FK Crvena zvezda
Posle dve utakmice u Superligi u kojima je osvojila samo bod, Zvezda u nedelju od 17 časova u meču 14. kola dočekuje Radnik.
"Trenutno nam je najbitnija utakmica sa Radnikom, zato što nemamo prostora za greške i moramo profesionalno da razmišljamo samo o narednom protivniku. Psihološki će ovo biti teška utakmica", rekao je Milojević za klupski sajt.
Pohvalio je Milojević ekipu Radnika.
"Marko Jakšić radi dobar posao. Imali su malu krizu, prošle godine su dominantno ušli u Superligu, a i ove sezone su igrali dobro, iako rezultati nisu uvek to pratili. Dobar su i jak kolektiv", zaključio je Milojević.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Vatepolisti Srbije poraženi od Mađarske u drugom kolu OTP kupa
- 04 Jul, 2026
- 6 sati ranije
Kadetska košarkaška reprezentacija Srbije pobedila Tursku za plasman u finale SP
- 04 Jul, 2026
- 6 sati ranije
MUP: U Vršcu zaplenjeno oko 72 grama kokaina i 460 grama amfetamina
- 04 Jul, 2026
- 7 sati ranije
Krunić i Danilina prošle u osminu finala Vimbldona u dublu
- 04 Jul, 2026
- 7 sati ranije
