RTV Pančevo.

RTV Pančevo.

Radio Televizija Pančevo je preduzeće koje je registrovano za emitovanje televizijskog i radijskog programa. Radio Pančevo je počelo da radi u aprilu 1980. godine, TV Pančevo u decembru 1992. godine, dok je internet stranica RTV Pančevo prvi put postavljena 21. decembra 2009. godine.

Željko Obradović o novim povredama u Partizanu: Pokuševski dobio udarac u glavu, Parker ne izgleda dobro

Košarkaši Partizana pobedili su u Beogradskoj areni ekipu Borca iz Čačka sa 85:74, u utakmici četvrtog kola Grupe A ABA lige.

Foto: ABA liga / Dragana Stjepanović

Trener Partizana Željko Obradović posle meča sa Borcem je izjavio: 

"Standardno posle utakmice u Evroligi, najvažnija stvar je motivacija i da se izađe sa pravim pristupom. Nemam nikakvih primedbi u tom smislu, igrali smo korektno veoma. Utakmica kakva - takva, potrudio sam se da odmaram igrače koliko je to moguće i naravno da mlađi dobiju šansu. To je ispalo korektno, jedino što je naš procenat šuta za tri katastrofalan. Sami, teško da možemo da budemo ovako sami, kao na treningu, nismo ubacivali. Borcu želim sve najbolje u nastavku ABA lige", počeo je Obradović.

Nove povrede su doživeli igrači Partizana, a jedan od njih, Džabari Parker, ne izgleda dobro.

"Pokuševski je dobio udarac u glavu, zasmetao mu je i nije mogao da ulazi. Džabari je dobio udarac u prst i to ne izgleda dobro. Šejk Milton je u procesu oporavka, radi neke stvari koje može, sve to ide poprilično sporo u smislu da ne želimo da rizikujemo, kada bude zdrav počeće da trči, da radi košarkaški trening."

Na kraju nije želeo da priča o novom centru Brunu Fernandu,.

"O novom pojačanju ćemo pričati kada dođe na trening, kada ga budemo videli. Pričali smo tri meseca da nam treba visoki igrač i sada smo uspeli da ga dovedemo, kada počne da radi onda ćemo pričati o njemu", rekao je Željko Obradović.

Partizan na drugom mestu Grupe A ima maksimalan učinak posle četiri kola, a Borac posle tri odigrane utakmica zauzima deveto mesto sa skorom 1/2.