Ranđelović: Veoma sam srećan, čast je biti u reprezentaciji Srbije
Fudbaler Vojvodine Lazar Ranđelović izjavio je da je velika čast i privilegija biti u reprezentaciji Srbije i istakao da je ovo samo podstrek da nastavi sa dobrim igrama.
- 06 Oktobar, 2025
- 1 month ago
Foto: FK Vojvodina
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković odlučio je danas da u nacionalni tim pozove Ranđelovića za mečeve protiv Albanije i Andore u kvalifikacijama za SP 2026.
"Čast i privilegija je biti u reprezentaciji Srbije i dobiti poziv selektora. Veoma sam srećan što ću biti sa najboljim srpskim fudbalerima i sportistima. Bio sam već jednom deo reprezentacije, ali sigurno da mi je i sada posebno drago što sam sa A timom", istakao je Ranđelović, preneo je zvanični sajt Vojvodine.
Ranđelović je dodao da je presrećan što je dobio šansu u reprezentaciji Srbije.
"Daću sve od sebe da pomognem koliko god je u mojoj mogućnosti i koliko god se od mene traži. I kao klub smo dobro krenuli sezonu, pa sam se i ja lako uklopio u sve to. Radim isto kao i pre, čak i malo više nakon povrede. Hvala Bogu da sam zdrav i zato je moj fokus još veći. Trener mi je dao šansu od prvog dana i ja jednostavno moram da to opravdam i da svaku novu šansu zaslužim. Ništa nije gotovo, ovaj poziv je samo potvrda da se nešto radi dobro, ali mora se nastaviti sa tim", istakao je fudbaler Vojvodine.
Vojvodina će u reprezentaciji Srbije imati dvojicu predstavnika, pošto je uz Ranđelovića, poziv selektora Stojkovića ranije dobio i golman Dragan Rosić.
"Mnogo sam srećan i znači mi što neću biti 'sam' u reprezentaciji, već je tu i moj saigrač i drugar Rosić. Drago mi je da dolazimo iz istog kluba, znamo koliko je to velika stvar za Vojvodinu. Zahvalni smo na pozivu, ali i klubu što se nalazimo u ovakvoj situaciji. Uradićemo sve da opravdamo ovaj poziv i da predstavimo Vojvodinu u najboljem mogućem svetlu", zaključio je Ranđelović.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Predsednik Vučić: NIS i rafinerija moraju da rade, moramo da obezbedimo snabdevenost
- 16 Novembar, 2025
- 3 sati ranije
Božić pod barikadama: nema vašara, nema radosti, samo strah od napada
- 16 Novembar, 2025
- 4 sati ranije
Mister Bin se vraća na male ekrane u novoj seriji
- 16 Novembar, 2025
- 5 sati ranije
Autori britanskog dokumentarca tvrde da su dešifrovali DNK Adolfa Hitlera
- 16 Novembar, 2025
- 5 sati ranije
