Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili Spartak, Novi Pazar bolji od Vojvodine VIDEO
Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su na svom terenu Spartak iz Subotice rezultatom 2:0 u meču devetog kola Superlige Srbije.
- 20 Septembar, 2025
- 9 months ago
Foto: shutterstock.com/Igor Link, ilustracija
Domaći tim je poveo u 18. minutu, kada je Luaj Ben Hasin pogodio iz penala, a Ester Sokler je u 82. minutu potvrdio pobedu ekipe iz Kragujevca.
Fudbaleri Novog Pazara su na svom terenu savlaali Vojvodinu rezultatom 1:0. Ovom pobedom je tim trenera Vladimira Gaćinovića uspeo da se probije na četvrto mesto na tabeli sa 14 bodova, a Vojvodina na trećem ima tri boda više.
Pazarci su poveli već u trećem minutu. Miletić je centrirao iz slobodnog udarca sa desne strane, a Stanisavljević je u petercu uspeo da desnom nogom zahvati tu loptu i pošalje je u mrežu golmana Rosića.
Sičendže je u 43. minutu dobio drugi žuti karton, pa je Vojvodina u nastavak meča ušla sa fudbalerom manje na terenu.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Još tri trijumfa srpskih strelaca u Novom Sadu, Stevanovićeva ispred Havranove
- 04 Jul, 2026
- 58 minuta ranije
Preminuo glumac Kjel Nilson
- 04 Jul, 2026
- 1 hour ago
Tejlor Svift i Travis Kels započeli svadbenu proslavu
- 04 Jul, 2026
- 1 hour ago
